Ara
  • fatihkazımduymaz

Misyonumuz


Masaüstü 3B Yazıcıların üretebileceği nesnelerin kapasitesini arttırmaktır ki bunun, 3B Yazıcıları daha kullanışlı hale getirmek için gerekli olduğuna inanıyoruz.

Bu misyonu gerçekleştirmek için 3 faktörü gerekli görüyoruz.


Güvenilirlik ve Müşteri Deneyimi


Birincisi, teknolojimizin genel güvenilirliğini artırmak ki bu kullanıcı deneyimini önemli ölçüde etkiler. Bir teknolojinin yararlı olması için, yeterince güvenilir olması gerekir. Her ikinci seferinde bozulan bir araba, kullanıcılar için bir değer sunmuyor. Aynı şey 3D baskı teknolojisi ve Co Print için de geçerlidir: ne kadar güvenilir hale getirebilirsek, o kadar faydalı oluruz.


Erişilebilirlik (Fiyat)


İkincisi, teknolojimizin fiyatının düşürülmesinin, endüstri standardı olarak benimsenmesini artırmak için inanılmaz derecede önemli olduğuna inanıyoruz. Teknoloji ve donanımımızın 2020 yılında piyasaya sürülecek 5 milyon yazıcının çoğunluğuyla entegre olmasını hedefliyoruz ve bunun için maliyetinin önemli ölçüde azaltılmasının çok önemli olduğuna inanıyoruz.


Malzeme Çeşitliliği


Üçüncüsü, Aynı baskıda kullanılabilecek malzeme sayısını artırmaya çalışıyoruz. İnsanların aynı baskıda çok çeşitli malzeme özelliklerine sahip nesneler oluşturmalarına izin vererek, 3D baskının daha çok yönlü olabileceğini, daha farklı değerler yaratabileceğini ve 3D Yazıcı sektörünü genişletmeye devam edebileceğini düşünüyoruz.

3D baskı ile oluşturulabilecek fonksiyonel ürünlerin genişliğini arttırarak, kullanıcılarımızın değer yaratmasını ve yeni pazarlar açmasını hedefliyoruz.

Yorumlarınız ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için Teşekkürler, İyi Günler.


0 görüntüleme